Veselý výlet
Id: 386101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2439x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč