Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu
Id: 462401
litografie/papír, rozměr lisrtu 49,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 2012
zobrazeno: 2056x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč