Vzpomínka na Istanbul
Id: 22504
litografie/papír, autorský tisk, velikost tisku 38 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3658x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 010 Kč