Žák a učitel
Id: 99802
litografie/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 24/200, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4068x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 001 Kč