Závod trpaslíků
Id: 67201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 4535x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
101 000 Kč
Příhozy: 89