Živly
Id: 390305
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1936x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč