Žlutá růže
Id: 163401
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 19 cm, signováno vpravo dole, věnování a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 6426x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč