Žofka
Id: 215203
kombinovaná technika/ultrafán/malba/koláž/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1908x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč