ZOO
Id: 148305
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1888x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 500 Kč