Zuzana a civící starci
Id: 218701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 30/50, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 7776x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 49