Adolf Chwala
Červánky nad Alpami
Id: 385001
ole/plátno, rozměr 44,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
zobrazeno: 2020x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 102