Adolf Chwala
Krajina s jezírkem
Id: 367001
olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové
zobrazeno: 3194x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
200 000 Kč