Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky
Id: 165401
olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové
zobrazeno: 4645x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 79