Adolf Chwala
Městečko v Alpách
Id: 279302
olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 4818x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč