Adolf Chwala
U alpského jezera
Id: 281302
olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám
zobrazeno: 6738x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
156 000 Kč