Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Útěk před vlky
Id: 596
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 82 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 7872x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
54 000 Kč