Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Závody vozatajů v Římě
Id: 276601
olej/plátno, rozměr 82 x 129 cm, rozměr s rámem 110 x 157 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto
zobrazeno: 6336x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
37 000 Kč