Adolf Hoffmeister
Karikatura
Id: 420305
tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 548x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč