Adolf Kašpar
Sklizeň brambor
Id: 99443
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, nerámováno
zobrazeno: 2692x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 300 Kč