Adolf Kaufmann
Fjord
Id: 235802
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 2037x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč