Adolf Kaufmann
Mořský příboj
Id: 213101
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2037x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč