Adolf Kaufmann
Na Mississippi
Id: 334806
olej/dřevo, rozměr 15,5 x 31 cm značeno a datováno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
zobrazeno: 5729x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
6 000 Kč