Adolf Kaufmann
Na rybách
Id: 501301
olej/plátno, rozměr 79 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 358x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč