Adolf Körber
Álin dort
Id: 84511
tempera/papír, rozměr 41 x 50 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1937x
Vyvolávací cena:
400 Kč
500 Kč