Adolf Lange
V pasáži
Id: 1937
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu, v díle se zobrazuje styl malířova učitele Karla Součka
zobrazeno: 2986x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
12.3.2015, 21:33:00
11.3.2015 | 22:12 | 3 800 Kč |