Adolf Liebscher
Žena s rukávníkem
Id: 438902
kvaš/papír, rozměr 30 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1330x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč