Čas na serveru 11:57:48

Adolf Pergl
Západ slunce

Id: 266902

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Adolf Pergl

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, sta viz foto

zobrazeno: 4557x

Vyvolávací cena:
800

1 300