Adolf von Schwarzenfeld
Dívka s kosou
Id: 76505
olej/plátno, rozměr 53 x26,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, 19. století, poškozený rám
zobrazeno: 1759x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
15.5.2017, 21:24:00
12.4.2017 | 21:56 | 4 500 Kč |