Adolf Wenig
Pedro
Id: 1938
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 41 x 54,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, věnování Josefu Kemrovi, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2699x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 900 Kč