Adolf Wiesner
Dívka u moře
Id: 132501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1770x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč