Adolf Wiesner
Kytice
Id: 129112
olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze
zobrazeno: 2337x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč