Adolf Zahel
Na Kampě
Id: 273504
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2625x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč