Adriena Šimotová
Kompozice
Id: 244623
uhel/papír, rozměr listu 63 x 48 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, sklo prasklé,po
zobrazeno: 13563x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52