Adriena Šimotová
Kompozice
Id: 437702
lept/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1636x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč