Albert Schamoni
Středověký výjev
Id: 6012
kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2519x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
18.11.2015, 20:03:00
10.11.2015 | 14:50 | 2 000 Kč |