Albert Tschautsch
Dívka u okna
Id: 129101
olej/plátno, rozměr 131 x 95 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2758x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
26 000 Kč