Albín Brunovský
Bella Italia I.
Id: 247206
grafická technika/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, rozměr listu 64 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3736x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 001 Kč