Albín Brunovský
Bella Italia II.
Id: 210801
lept/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 5774x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 900 Kč