Albín Brunovský
Bella Italia IX.
Id: 240417
lept/papír, rozměr tisku 21 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2926x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč