Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.
Id: 191201
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, list nepravidelně zažloutlý, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3755x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 600 Kč