Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.
Id: 53901
rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, č. 146/200, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2528x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč