Albín Brunovský
Chvála bláznivosti III.
Id: 191203
lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 4930x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč