Albín Brunovský
Dáma v klobouku VII
Id: 384103
lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3093x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč