Albín Brunovský
Dáma v klobouku (Widow)
Id: 431901
lept/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4385x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 76