Albín Brunovský
Dámy známé i neznámé II
Id: 487501
barevná křídová litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 449 (str. 154)
zobrazeno: 2375x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč