Albín Brunovský
Dívka u moře
Id: 310302
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 35 cm, neznačeno, autorsky kolorovaný rám s drobnými oděrkami, majitel v roce1983 získal přímo od autora
zobrazeno: 4837x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
185 000 Kč
Příhozy: 126