Albín Brunovský
Dočerta!
Id: 375005
lept/papír, rozměr listu 29 x 19 cm, značeno, číslováno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1470x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč