Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA
Id: 190419
lept/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, signováno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3938x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 71