Albín Brunovský
Ex libris Josef Dobiašovský
Id: 77508
litografie/papír, velikost tisku 14 x 11 cm, signováno, popsáno, datováno ve spodní části, číslováno 127/150, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1831x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč