Albín Brunovský
Frustrace tolerance
Id: 394020
lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy cca 11 x 7 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 733x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč